Jdi na obsah Jdi na menu

O mně/kontakt

Kontakt: mocovak@seznam.cz, 605 865 865 (10 - 20h)

 

Profesí vědec, duší více vědecký skeptik. Na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy jsem vystudovala obor molekulární biologie a virologie a v oboru pracuji 10 let. Tématy mojí výzkumné práce byla chronická leukémie a dětské akutní leukémie.

Svoje vzdělání jsem doplnila o pedagogické minimum a tříletý seminář Waldorfské pedagogiky pana Ing. Tomáše Zuzáka v Praze (2007-2010). Od roku 2010 více naslouchám svojí vnitřní umělkyni, absolvovala jsem Kursy kreslení a malování pravou mozkovou hemisférou (tužka, pastelka, pastel) ve vzdělávací instituci Serafin. Vytvořila jsem autorské poetické představení „ Ta Jemná, Tajemná“.

Šest let jsem se intenzivně věnovala makrobiotickému způsobu stravování, učila se u Zuzany Terešové, vařila na kurzech Makrobioklubu Dobruška a u MUDr. Vladimíry Strnadelové, spolupracovala s Dagmar Lužnou. Od 2006 do 2011 jsem vedla kursy tvořivého zdravého vaření v občanském sdružení AMÉLIE (www.amelie-os.cz).

 Jsem žasnoucím pozorovatelem psychosomatiky v lidském životě. Absolvovala jsem výcvik etikoterapie (MUDr. Vladimír Vogeltanz) a seminář diagnostiky pomocí časové osy (MUDr. Vladimír Chvála, Středisko komplexní terapie v Liberci).

S intuitivní kresbou jako nástrojem prenatální komunikace jsem se setkala na seminářích „Aby porod nebolel“  Lucie S.Groverové.